Zespół

ANNA BARANOWSKA

Radca prawny, wspólnik kancelarii. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Do 1983 pełniła funkcję prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobyła prowadząc od 1993 roku kancelarię, pełniąc od 2003 roku funkcję koordynatora radców prawnych w jednostce samorządu terytorialnego.  Jedna z założycieli i prezes Izby Przemysłowo –Handlowej w Gdyni.

Kontakt: kancelaria_adsum@o2.pl

tel. 603 592 131

ALEKSANDRA MAŚLIŃSKA

Radca prawny, wspólnik kancelarii. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z doświadczeniem zawodowym w pracy w Kancelarii Radcowskiej od 2004. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców, klientów indywidualnych i jednostek sektora finansów publicznych oraz jako członek rad nadzorczych.  

Kontakt: aleksandra.maslinska@gmail.com

tel. 503 827 140

KATARZYNA KORAB

Radca prawny. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2003 r. w pracy w wiodących kancelariach prawnych, gdzie uczestniczyła w obsłudze największych trójmiejskich podmiotów z branży medycznej, energetycznej, budowlanej, a także w obsłudze szkół wyższych i instytucji kulturalnych oraz w pracy w jednostce samorządu terytorialnego. Od wielu lat świadczy także pomoc prawną klientom indywidualnym, podchodząc z zaangażowaniem do każdej powierzonej jej sprawy.

Kontakt: korabkancelaria@tlen.pl

tel. 664 132 145